مشاور املاک تورنتو

مشاور املاک تورنتو : کشور کانادا با توجه به رشد اقتصادی، بازار کار و سرمایه گذاری مناسب، سطح رفاه اجتماعی قابل توجه ، سطح بالای مراکز علمی و دانشگاه ها و … به یک مقصد بسیار ایده آل برای مهاجرت تبدیل شده است.

به طوری که امروزه بسیاری از ایرانی ها و مهاجران خارجی کشور کانادا را برای سرمایه گذاری، تحصیل و … انتخاب کنند. پس از مهاجرت به کانادا اولین و مهم ترین مسئله، مسکن و محل سکونت مهاجرین می باشد. ما در این مقاله به معرفی تیم مشاوران سامان یکی از بهترین تیم های فعال در زمینه خرید و فروش خانه در کانادا، تورنتو و … می پردازیم.

مشاور املاک تورنتو

ویژگی ها و خدمات ارائه شده توسط تیم مشاوران سامان :

  برپایی جلسات اختصاصی با فروشنده و خریدار:

برگزاری جلسات اختصاصی با خریدار در ملک مد نظر یا دفتر مجموعه برای پاسخ به سوالات شما مشتریان عزیز و رفع ابهامات شما در زمینه ملک مورد نظرتان اولین اقدام این مشاوره املاک در کانادا می باشد.

  برخورداری از یک تیم طراحی متخصص و حرفه ای

برخورداری از یک تیم طراحی دکوراسیون حرفه ای برای مرتب سازی چیدمان و دکوراسیون منزل شما قبل از آگهی کردن، یکی دیگر از ویژگی های این مشاوره املاک در کانادا می باشد ( این ویژگی باعث میشود در وقت و هزینه ی شما به عنوان یک فروشنده به شدت صرفه جویی شود. همچنین انجام طراحی مبلمان، آشپزخانه، دکوراسیون خانه و … توسط یک تیم حرفه سبب میشود که، ملک شما ظاهر بسیار زیباتری به خود بگیرد و راحت تر به فروش برسد.)

  قیمنت گذاری بسیار دقیق

قیمت گذاری دقیق ملک و املاک در خارج از کشور نیازمند به تجربه، یک تیم حرفه ای و … می باشد که این مشاوره املاک در کانادا از تمامی این آپشن ها برخوردار می باشد. ارزشیابی دقیق خانه ها به شما کمک میکند در هنگام خرید و فروش خانه بتوانید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید.

  خدمات مربوط به بخش تعمیرات

تیم مشاوران سامان به شما در زمینه انجام تعمیرات، در تمامی مراحل کمک خواهد کرد. این مجموعه در زمینه اخذ مجوز تعمیرات، تشکیل پرونده در شهرداری و … شما را همراهی خواهد. همچنین یک تیم بسیار حرفه ای و متخصص برای انجام کاری های تعمیراتی و تخریبی در  اختیار شما قرار میدهد.

  ارائه خدمات ارزنده در زمان خرید و فروش

تیم مشاوران سامان به عنوان بهترین مشاور املاک در تورنتو و کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت به اهداف و نیاز های شما در زمینه فروش و خرید خانه کمک خواهد کرد. برخورداری از تیم فیلم برداری و عکس برداری حرفه ای ، تبلیغ فروش در خانه در پلتفرم های بسیار معتبر مثل یوتیوب، ارائه توضیحات جامع در زمینه خرید و فروش منزل و … همگی جز خدمات ارائه شده توسط این مجموعه می باشد.