خرید زمین در کانادا

خرید زمین در کانادا : زمین ساخت خانه – زمین کشاورزی – زمین جهت ساخت و ساز و ……

با توجه به اینکه جستجو به صورت آنلاین می باشد، بنابراین لود شدن صفحات ممکن است با کمی تاخیر صورت گیرد. لطفا تا باز شدن کامل شکیبا باشید.

خرید زمین در تورنتو

خرید زمین در ریچموندهیل

خرید زمین در وان

خرید زمین در مارکهام

چنانچه در موارد فوق، گزینه مورد نظر را نیافتید و یا شرایط خاصی از جمله، تعداد اتاق خواب، پارکینگ و …. مدنظر شما بود، می توانید از گزینه جستجوی پیشرفته استفاده کنید. با زدن گزینه جستجوی پیشرفته به صفحه دیگری منتقل خواهید شد که در آنجا روش جستجوی پیشرفته آموزش داده شده است.

اطلاعاتی درباره خرید زمین در کانادا:

خرید زمین در کانادا به عوامل متعددی بستگی دارد.

در کانادا تغییر کاربری بسیار دشوار است به گونه ای تغییر کاربری زمین کشاورزی به صنعتی یا مسکونی و بلعکس با چالش های بی شماری همراه است.

تغییر کاربری کوچک در کانادا دقیقا همانند ایران است. به این معنی که چنانچه شما زمین کشاورزی کوچکی خارج از شهر داشته باشید، می توانید در داخل زمین خود خانه ای کوچک بسازید.

زمین ها در فضای داخلی تورنتو و شهرهای بزرگ از قیمت بیشتری برخوردار است و هرچقدر به محدوده داخلی شهرها نزدیک می شویم، قیمتها به همان نسبت و به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

در تورنتو، زمینهای بزرگ معمولا جهت ساخت کاندوها، مجتمع ها و یا تاون هاوس ها استفاده می شود. در تورنتو اکثر زمینها مجوز ساخت دریافت می کنند اما هزینه سنگینی جهت ارائه مجوز ساخت دریافت می شود.

جهت ساخت زمین در تورنتو و قبل از اقدام در شهرداری، گزینه های متعددی مانند:

هدف از ساخت چیست؟ – مقدار تراکم چقدر می تواند باشد – دستری به آب و یا فاضلاب چگونه است و ….

زمین های کشاورزی در کانادا:

زمین های کشاورزی معمولا از ارزان ترین زمین ها محسوب می شوند. قیمت زمین های کشاورزی به عواملی مانند داشتن آب و برق و گاز، منطقه، محصولاتی که در آن کاشته می شود و غیره بستگی دارد. بسیاری از زمین های کشاورزی فاقد گاز هستند و از نفت جهت گرمایش استفاده می کنند، لذا قبل از خرید باید آلودگی خاک از لحاظ آلودگی نفتی بررسی شود.

خرید زمین بحثی است کاملاً تخصصی، که می بایست حتما مورد بررسی کامل قرار گیرد. در کانادا زمین هایی کوچکتر از هکتار (Acres) مورد خرید و فروش قرار می گیرند که نیاز به مشاوره تخصصی دارند.

  • هر هکتار معمولا دو نیم برابر Acres است.
خرید زمین در کانادا