خرید خانه در کانادا قیمت

خرید خانه در کانادا قیمت های گوناگونی دارد

خرید خانه در کانادا قیمت های متنوعی در شهرهای این کشور برای سرمایه گذاران و خریداران ملک دارد. قیمت خرید انواع ملک در کانادا، بستگی به نوع ملک، محل ملک، مساحت و امکانات آن دارد.

با توجه به نرخ تورم در این کشور، خرید هر نوع ملکی، سرمایه گذاری پربازده ای خواهد بود. قیمت خریداری خانه و آپارتمان در کلان ‌شهرهای کانادا، بیشتر از قیمت خرید خانه در مناطق حومه ای و روستایی می باشد.

خرید خانه در کانادا قیمت بالاتری در بریتیش کلمبیا، نسبت به دیگر ایالات این کشور دارد. این استان آب و هوای ملایم و معتدلی دارد.

همچنین خانه های بسیار زیبایی در سواحل غرب ونکوور در استان زیبای بریتیش کلمبیا ساخته شده است. خانه های این منطقه نیز قیمت های مختلف دارد.

به طور مثال قیمت خانه هایی که در مناطق سردسیر واقع هستند، بسیار پایین تر است؛ بنابراین یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده، قیمت خرید ملک در کانادا، شهر و استانی است که ملک در آن واقع شده است.

خرید خانه در کانادا قیمت

طبق آخرین آمار درماه اوت سال ۲۰۲۱ متوسط قیمت خرید خانه در کانادا با رشذ ۱۳.۳ درصدی نسبت به اوت سال ۲۰۲۰ به 663,503دلارکانادا رسیده است. این رشد متوسط شامل کلیه استانهاست و در استانهای مختلف میزان قیمت ودرصد رشد متفاوت است. به عنوان نمونه در همین زمان متوسط قیمت خانه در استان بریتیش کلمبیا که یکی از زیباترین مناطق کانادا میباشد با رشد ۱۶.۸ درصدی 899,173 دلار کانادا، استان اونتاریو پرجمعیت ترین استان کانادا با رشد ۱۵ درصدی 834,932 دلار کانادا، استان فرانسوی زبان کبک با رشد ۱۴.۷ درصدی 451,904 دلار کانادا و استان آلبرتا با رشد ۴.۲ درصدی به 417,321 دلار کانادا رسیده اند.

قیمت آپارتمان در کانادا چقدر است؟

مساحت و متراژ کاندو آپارتمان، مکان جغرافیایی به همراه امکانات رفاهی ساختمان یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت آپارتمان در کانادا می باشد. خرید خانه در کانادا قیمت های کاملاً رقابتی دارد. افزون برآن، خرید خانه در کانادا قیمتهای مشخصی برای یک خوابه، دو خوابه یا سه خوابه با تعداد دستشویی های مختلف دارد.

خرید خانه در کانادا قیمت

در ادامه از تفاوت قیمت آپارتمان در کانادا برای خرید نکاتی را مطرح می نماییم. چنانچه در محله های معروف شهرهای کانادا، ملک خریداری کنید، قطعاً قیمت های بیشتری را به شما پیشنهاد می دهند. به طور مثال در محله Rock cliffe Park ایالت اتاوا، آپارتمان های بزرگی وجود دارد که بیشتر افراد ثروتمند در آن زندگی می کنند. این آپارتمان ها قیمت های بالاتری از آپارتمان های کوچکتر در این محله دارند.

 یا محله Bridle Path در شهر تورنتو کانادا، آپارتمان ها و ساختمان هایی با معماری های زیبا و بسیار خاص دارد که به همین علت، قیمت خرید آن نیز بالا است. نکته دیگر اینکه قیمت آپارتمان در کانادا، بستگی به امکانات داخلی آن نیز دارد. آپارتمان هایی که دارای ردیفی از تجهیزات و خدمات متنوع هستند، طبعاً قیمت بیشتری هم دارند مانند: شومینه، سیستم های گرمایشی، سرمایشی، دوربین مدار بسته، سیستم آلارم، نور مرکزی، شوتینگ زباله، کلوزت، سرویس بهداشتی مدرن، شیرآلات جدید و پیشرفته.

خرید خانه در کانادا قیمت

بر اساس آمارماه سپتامبر سال ۲۰۲۱، متوسط قیمت خرید کاندو آپارتمان در کلان شهر تورنتو با رشد ۱۲ درصدی نسبت به زمان مشابه در سال ۲۰۲۰به 708,521 دلار کانادا رسیده است.

در شهر مونترال کاندو آپارتمان ها با رشد ۲۰ درصدی در ماه اوت سال ۲۰۲۱ نسبت به ماه اوت سال ۲۰۲۰ به متوسط قیمت 375,000 دلار کانادا رسیده است. این میزان در کلان شهر ونکوور برای ماه سپتامبر با رشد ۸ درصدی به متوسط قیمت 738,000 دلار کانادا رسیده است، لذا باید گفت که خرید خانه در کانادا قیمت های متفاوتی بر اساس مکان،تجهیزات و امکانات داخلی آپارتمان، ساختمان و نوع متریال آن دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به طور رایگان از مشاوره کارشناسان این مجموعه استفاده کنید. تماس با کارشناسان

انگلیسی زبانان نیز می توانند به پیج زبان انگلیسی این مجموعه مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *