خرید خانه در کانادا تورنتو

شرایط خرید خانه در کانادا تورنتو

همانطور که گفته شد شرایط خرید خانه در کانادا تورنتو با دیگر شهر ها و استانهای کشور کانادا دارای تفاوت هایی است که باید افراد قبل از خرید حتما از آن ها مطلع باشند.

به طور مثال هزینه های جانبی ملک در شهر تورنتو کمتر از شهر ونکوور است و خرید خانه در تورنتو مقرون به صرفه تر خواهد بود.

تورنتو یکی از شهر های استان انتاریو است که به عنوان پرجمعیت ترین شهر کانادا نیز شناخته می شود.

بازار خرید و فروش ملک در کشور کانادا از رونق بسیار بالایی برخوردار بوده و سرمایه گذاری خارجی در بازار املاک این شهر روز به روز در حال افزایش می باشد.

هر ساله شاهد افزایش قیمت ملک در شهر تورنتو هستیم و به همین دلیل نیز خرید خانه در کانادا تورنتو یک سرمایه گذاری بسیار سودآور محسوب می شود.

لازم به ذکر است که خرید خانه در کانادا تورنتو هیچ کمکی به اخذ اقامت دائم افراد نکرده و باید مراحل مربوط مهاجرت را به صورت کامل انجام دهند.

به عبارت دیگر افراد با خرید خانه در تورنتو کانادا، نمی توانند اقامت دائم این کشور را به دست آورده و باید حتما مراحل قانونی مهاجرت و اخذ ویزای موقت و دائم را طی کنند.

افرادی که قصد خرید خانه در شهر تورنتو را دارند، ابتدا با انتخاب مشاوری مجرب در خرید و فروش املاک تورنتو از خدمات ومشاوره بهره مند میشوند، مشاور ملکی گزینه های مناسب را با توجه به شرایط خریدار به ایشان معرفی می نماید پس از انتخاب خانه مد نظر خود، معمولا تا 10 درصد قیمت خانه را به عنوان پیش پرداخت یا بیعانه پرداخت مینمایند. مالیات انتقال ملک برای اتباع خارجی وافراد مقیم یا شهروندان عادی یکسان است اما باید درصدی را بعنوان مالیات خرید ملک به عنوان خریدار خارجی به دولت پرداخت نمایند.

خرید خانه در کانادا تورنتو

نکات مهم خرید خانه در کانادا تورنتو

در زمان خرید خانه در کانادا تورنتو باید به برخی نکات و موارد توجه کرد تا خریدار پس از خرید دچار مشکل نشود. بسیاری از افراد تصور می کنند که “قیمت خانه” تنها موردی است که باید در زمان خرید به آن توجه کرد، در صورتی که اینگونه نیست و باید به نکات مهم دیگری نیز در زمان خرید خانه توجه نمود. در موارد بسیاری که خرید خانه درتورنتو با آگاهی و دانش کم خریدار یا مشاور ملکی صورت گرفته مشکلات بسیاری برای خریدار خانه در کانادا تورنتو در پی داشته است که باعث صرف هزاران دلار برای جبران این اشتباه پرداخت شده است.

موارد بسیار مهمی در خرید خانه در تورنتو را باید درنظرگرفت و از جمله مهم ترین نکات خرید خانه در کانادا تورنتو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مالیات خرید خانه
  • شناخت از محله، مدارس و امکانات
  • آگاهی از برنامه های شهرداری محله در جهت رشد آن
  • آگاهی از نوسانات قیمت
  • بررسی هزینه های جانبی خانه
  • بررسی هزینه های مربوط به بیمه خانه
  • بازدید از خانه و اطمینان از مناسب بودن آن
  • دسترسی به محل کار
  • و…

تمامی این موارد را باید در زمان خرید خانه در شهر تورنتو مورد بررسی قرار داد و توصیه می شود در این زمینه با کارشناسان ما نیز مشورت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به طور رایگان از مشاوره کارشناسان این مجموعه استفاده کنید. تماس با کارشناسان

انگلیسی زبانان نیز می توانند به پیج زبان انگلیسی این مجموعه مراجعه کنند.