خرید خانه در کانادا با وام

خرید خانه در کانادا با وام یکی از موضوعاتی می باشد که امروز مورد توجه تعداد زیادی از افراد ایرانی که به کانادا مهاجرت کردند قرار گرفته است.

هنگامی که شما به کشور کانادا مهاجرت می کنید و اقامت دائم این کشور را دریافت می کنید به عنوان یک شهروند کانادایی محسوب می شوید و از تمامی حقوقی که شهروندان کانادایی دارا می باشند، برخوردار می شوید.

یکی از این حقوق این می باشد که شما می توانید با استفاده از وام در کانادا یک خانه خریداری کنید. اگر می‌ خواهید در این مورد اطلاعاتی به دست آورید می توانید ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

چگونگی خرید خانه در کانادا با وام

شرایط دریافت وام در کانادا با شرایط دریافت وام در ایران کمی تفاوت دارد، در ایران شما فقط می توانید از طریق بانک ها وام خرید خانه دریافت کنید اما در کشور کانادا یک سری از شرکت ‌ها هستند که خدمات دریافت وام را ارائه می کنند و شما می توانید با توجه به شرایطی که دارید به یکی از موسسه ها و یا بانک های موجود در کشور کانادا مراجعه نمایید و برای دریافت وام اقدام نمایید.

البته باید به یک نکته کلیدی توجه کنید که شما قبل از اینکه برای دریافت وام اقدام نمایید باید مقداری از مبلغی که می‌ خواهید دریافت کنید را در حساب خود پس انداز کنید تا در این صورت بتوانید وام را دریافت نمایید. معمولاً درصدی که از سمت بانک ها و یا شرکت های ارائه دهنده خدمات وام از شما خواسته می شود چیزی در حدود ۲۰ درصد می باشد.

خرید خانه در کانادا با وام

انواع وام برای خرید خانه در کشور کانادا

در کشور کانادا معمولاً برای خرید خانه دو نوع وام ارائه می ‌شود که یکی از آن ها اصطلاحا وام باز نام دارد، شما در این حالت می توانید شرایط پرداخت اقساط را با توجه به موقعیتتان تغییر دهید.

البته قبل از اینکه بخواهید این شرایط را تغییر دهید حتماً باید از بانک یا شرکت مورد نظر درخواست کنید و پس از بررسی و تایید درخواست شما آن وقت می توانید شرایط پرداخت اقساط وام مورد نظر را تغییر دهید.

نوع دیگر دریافت وام در کشور کانادا نوع بسته آن می باشد که در این حالت شما نمی توانید شرایط پرداخت اقساط را تغییر دهید و معمولاً در بازه‌ 10 الی ۲۵ سال می توانید اقساط مربوط به وام خود را پرداخت نمایید. نکته دیگری که باید بگوییم این می باشد که در این حالت، امکان پرداخت اقساط به صورت یکجا وجود ندارد و شما نمی توانید این کار را انجام دهید.